akademia CF logo cz b RGB

Szkolenie z kawy

Kawa jest naszą pasją. Każdego dnia odkrywamy jej sekrety, zgłębiamy tajniki parzenia, poznajemy niepowtarzalne smaki i aromaty. Dziś pragniemy tą wiedzą podzielić się również z Tobą. W Akademii Coffee Republic organizujemy profesjonalne szkolenia z kawy, które kierujemy do jej miłośników oraz zawodowych baristów. Zapewniamy wykwalifikowaną, doświadczoną i zawsze uśmiechniętą kadrę oraz najwyższej klasy sprzęt.

Czego nauczysz się na szkoleniu z kawy?

Na kursie baristycznym poznasz najlepsze gatunki ziaren, sposoby ich obróbki oraz metody parzenia. Podpowiemy Ci również, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów. Zapoznamy Cię też z budową oraz sprawną obsługą młynka. Jeśli zaś pragniesz zgłębić wiedzę na temat ekstrakcji kawy, udoskonalić umiejętności jej parzenia oraz testowania, skorzystaj z kursu Master Brewing. Razem z nami przekonasz się, jak umiejętnie zmieniać smak tego wybornego napoju, manipulując jedynie siłą jego naparu.

Z przyjemnością nauczymy Cię również tworzyć prawdziwe dzieła sztuki w filiżance. Na zajęciach Latte Art posiądziesz umiejętność wykonania niepowtarzalnych wzorów na powierzchni kawy, którymi zachwycisz swoich bliskich oraz klientów. W naszej ofercie nie zabrakło też szkoleń dla domowych baristów oraz warsztatów dla właścicieli profesjonalnych kawiarni.

Organizowane przez nas szkolenie z kawy umożliwi Ci rozpoczęcie lub dalszy rozwój kariery zawodowej i pozwoli rozwinąć swoje pasje. Nie czekaj, zapisz się już dziś. W Akademii Coffee Republic z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie!